ukr
Тернопіль
01:12
Тотріл 100мл. — селективний післясходовий гербіцид
Тотріл 100мл. — селективний післясходовий гербіцид - фото 1
Оновлено: 21 січня 2019, 09:43

Тотріл 100мл. — селективний післясходовий гербіцид

185 грн/штука
Юлія Віталій
менеджер
,  Тернопіль, UA
на Флагма з 7 жовтня 2008

Опис

Тотріл — селективний післясходовий гербіцид контактної дії для захисту посівів цибулі та часнику від однорічних широколистих бур'янів.
Бур'яни, дуже чутливі до Тотрілу: вероніка, галінсога дрібноквіткова, гірчак, гірчиця польова, грицики звичайні, глуха кропива, жовтозілля звичайне, зірочник середній, лобода біла, лутига городня, мак дикий, паслін чорний, підмаренник чіпкий, редька дика, ромашка, щириця звичайна.
Бур'яни, помірно чутливі до Тотрілу: березка польова, осот жовтий, злинка канадська, кропива жалка, осот рожевий, полин, рутка лікарська, фіалка польова, хвощ польовий.
На цибулі усіх генерацій (крім цибулі на перо) Тотріл застосовують дозою 15-30 мл/сотка з фази 2-х листків і до фази 6-ти листків.
На цибулі усіх генерацій (крім цибулі на перо): 10-15 мл/сотка; перша обробка у фазі 1-2 листки цибулі, друга по мірі відростання бур'янів.
На часнику (для зубків) Тотріл застосовують дозою 15-20 мл/сотка у фазі 2-3 листків культури. На озимому часнику (крім часнику на перо) Тотріл® застосовують дозою 15-30 мл/сотка, починаючи з фази 2-3 листків.
Тотріл® — селективний післясходовий гербіцид контактної дії для захисту посівів цибулі та часнику від однорічних широколистих бур'янів.
Гербіцидний ефект після обробки Тотрілом помітний вже через декілька годин після обприскування. Повне знищення бур'янів настає через 8-15 днів. Ефективність препарату зростає при підвищенні температури повітря (понад 10°С), добрій освітленості, вологості повітря і грунту на час обприскування. В умовах різкого й тривалого похолодання Тотріл може сприяти появі некрозів на листі цибулі, але це не впливає на урожайність.

Номер оголошення: 914139   |  переглядів: 3459  
,  Тернопіль, UA
на Флагма з 7 жовтня 2008

Схожі оголошення

Гербіцид Арсенал Новий 25%, в. р. к. , 15 мл
110 грн/шт
Урожай, ФОП, Тернопіль +28 оголошень
Гербіцид суцільної дії. Використовується для знищення усіх видів бур'янів та дерево-чагарникової рослинності. Діюча речовина: імазапір, 250...
Ціна за запитом
Мир Семян, ДП, Тернопіль +78 оголошень
Гроділ Максі - високоефективний гербіцид на основі олійно-дисперсної формуляції та наявності антидоту для захисту зернових колосових культур та...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Юлія Віталій
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет