ukr
Тернопіль
00:26
Тотріл 100мл. — селективний післясходовий гербіцид

Тотріл 100мл. — селективний післясходовий гербіцид

Ціна не вказана
Юлія Віталій, менеджер
на Флагма з 7 жовтня 2008
Продам

Тотріл — селективний післясходовий гербіцид контактної дії для захисту посівів цибулі та часнику від однорічних широколистих бур'янів.
Бур'яни, дуже чутливі до Тотрілу: вероніка, галінсога дрібноквіткова, гірчак, гірчиця польова, грицики звичайні, глуха кропива, жовтозілля звичайне, зірочник середній, лобода біла, лутига городня, мак дикий, паслін чорний, підмаренник чіпкий, редька дика, ромашка, щириця звичайна.
Бур'яни, помірно чутливі до Тотрілу: березка польова, осот жовтий, злинка канадська, кропива жалка, осот рожевий, полин, рутка лікарська, фіалка польова, хвощ польовий.
На цибулі усіх генерацій (крім цибулі на перо) Тотріл застосовують дозою 15-30 мл/сотка з фази 2-х листків і до фази 6-ти листків.
На цибулі усіх генерацій (крім цибулі на перо): 10-15 мл/сотка; перша обробка у фазі 1-2 листки цибулі, друга по мірі відростання бур'янів.
На часнику (для зубків) Тотріл застосовують дозою 15-20 мл/сотка у фазі 2-3 листків культури. На озимому часнику (крім часнику на перо) Тотріл® застосовують дозою 15-30 мл/сотка, починаючи з фази 2-3 листків.
Тотріл® — селективний післясходовий гербіцид контактної дії для захисту посівів цибулі та часнику від однорічних широколистих бур'янів.
Гербіцидний ефект після обробки Тотрілом помітний вже через декілька годин після обприскування. Повне знищення бур'янів настає через 8-15 днів. Ефективність препарату зростає при підвищенні температури повітря (понад 10°С), добрій освітленості, вологості повітря і грунту на час обприскування. В умовах різкого й тривалого похолодання Тотріл може сприяти появі некрозів на листі цибулі, але це не впливає на урожайність.

Оновлено: 7 листопада 2017, 12:04
    переглядів: 3288
Схожі оголошення
33.45 грн /шт ціна
Мир Семян, ДП, Тернопіль
Зенкор — це високоефективний системний гербіцид для боротьби з...
Ціна не вказана
Мир Семян, ДП, Тернопіль
Клінік, в. р. – системний гербіцид суцільної дії для знищення...
Ціна не вказана
Мир Семян, ДП, Тернопіль
Гроділ Максі - високоефективний гербіцид на основі олійно-дисперсної...
×
×
×
×
×