ukr
Тернопіль
21:59

Гроділ Максі - високоефективний гербіцид

Ціна не вказана
Юлія Віталій, менеджер
на Флагма з 7 жовтня 2008
Продам

Гроділ Максі - високоефективний гербіцид на основі олійно-дисперсної формуляції та наявності антидоту для захисту зернових колосових культур та кукурудзи проти широкого спектру однорічних і багаторічних широколистих бур'янів.
Гроділ Максі при нормі внесення 1,0 мл на одну сотку відмінно знищує такі бур'яни: амброзія, підмаренник чіпкий, щириця звичайна, курячі очка польові, роман, лобода, грицики звичайні, осот рожевий (за умови обробки рослин осоту висотою 10-15 см в оптимальні погодні умови), кучерявець Софії, жабрій, галінсога дрібноквіткова, падалиця соняшника, кропива глуха, ромашка непахуча, незабудка польова, жовтець польовий, редька дика, щавель, гірчиця польова, осот жовтий польовий, зірочник середній, талабан польовий, фіалка (2-4 листка), падалиця ріпака, мак самосійка (2-4 листка), березка польова (4-6 листків), вероніка (4-6 листків), гірчак (2-4 листка).
Технические характеристики
Гроділ® Максі - високоефективний гербіцид на основі олійно-дисперсної формуляції та наявності антидоту для захисту зернових колосових культур та кукурудзи проти широкого спектру однорічних і багаторічних широколистих бур'янів.
Приготування робочого розчину та застосування
2 мл препарату розчинити в 8-10 літрах води. Цього розчину достатньо для обробки двох соток посівів пшениці, ячменю або кукурудзи.
Проводять весняне обприскування, починаючи з фази 2-х листків у культури і до появи прапорцевого листка. Оптимальний період застосування, який дозволяє зберегти найбільший потенційний урожай та забезпечує найкращу гербіцидну дію, — до фази другого вузла.
На кукурудзі Гроділ® Максі безпечний для культури, починаючи з фази 2-х листків до появи 10-го листка. Однак, оптимальна гербіцидна дія забезпечується при застосуванні до 5-го листка. Найкращий ефект проти бур'янів досягається на стадії: однорічні: 2-6 листків, багаторічні дводольні (у фазі розетки) та підмаренник — до фази 6-ти кілець.

Оновлено: 7 листопада 2017, 12:04
    переглядів: 545
Схожі оголошення
33.45 грн /шт ціна
Мир Семян, ДП, Тернопіль
Зенкор — це високоефективний системний гербіцид для боротьби з...
143 грн /шт ціна
Мир Семян, ДП, Тернопіль
Зенкор - високоефективний проти дводольних бур'янів: щириці, волошки...
71.50 грн /шт ціна
Мир Семян, ДП, Тернопіль
Інфініто — це найсучасніший високоефективний фунгіцид з подвійним...
Ціна не вказана
Мир Семян, ДП, Тернопіль
Клінік, в. р. – системний гербіцид суцільної дії для знищення...
Ціна не вказана
Мир Семян, ДП, Тернопіль
Тотріл — селективний післясходовий гербіцид контактної дії для захисту...
×
×
Флагма* Сайти 54 країни
×
×
×