ukr
Тернопіль
15:36
Оновлено: 7 листопада 2017, 13:04

Гроділ Максі - високоефективний гербіцид

Ціна за запитом
Юлія Віталій
менеджер
Мир Семян, ДП,  Тернопіль, UA
на Флагма з 7 жовтня 2008

Опис

Гроділ Максі - високоефективний гербіцид на основі олійно-дисперсної формуляції та наявності антидоту для захисту зернових колосових культур та кукурудзи проти широкого спектру однорічних і багаторічних широколистих бур'янів.
Гроділ Максі при нормі внесення 1,0 мл на одну сотку відмінно знищує такі бур'яни: амброзія, підмаренник чіпкий, щириця звичайна, курячі очка польові, роман, лобода, грицики звичайні, осот рожевий (за умови обробки рослин осоту висотою 10-15 см в оптимальні погодні умови), кучерявець Софії, жабрій, галінсога дрібноквіткова, падалиця соняшника, кропива глуха, ромашка непахуча, незабудка польова, жовтець польовий, редька дика, щавель, гірчиця польова, осот жовтий польовий, зірочник середній, талабан польовий, фіалка (2-4 листка), падалиця ріпака, мак самосійка (2-4 листка), березка польова (4-6 листків), вероніка (4-6 листків), гірчак (2-4 листка).
Технические характеристики
Гроділ® Максі - високоефективний гербіцид на основі олійно-дисперсної формуляції та наявності антидоту для захисту зернових колосових культур та кукурудзи проти широкого спектру однорічних і багаторічних широколистих бур'янів.
Приготування робочого розчину та застосування
2 мл препарату розчинити в 8-10 літрах води. Цього розчину достатньо для обробки двох соток посівів пшениці, ячменю або кукурудзи.
Проводять весняне обприскування, починаючи з фази 2-х листків у культури і до появи прапорцевого листка. Оптимальний період застосування, який дозволяє зберегти найбільший потенційний урожай та забезпечує найкращу гербіцидну дію, — до фази другого вузла.
На кукурудзі Гроділ® Максі безпечний для культури, починаючи з фази 2-х листків до появи 10-го листка. Однак, оптимальна гербіцидна дія забезпечується при застосуванні до 5-го листка. Найкращий ефект проти бур'янів досягається на стадії: однорічні: 2-6 листків, багаторічні дводольні (у фазі розетки) та підмаренник — до фази 6-ти кілець.

Номер оголошення: 914136   |  переглядів: 561
Мир Семян, ДП,  Тернопіль, UA
на Флагма з 7 жовтня 2008

Схожі оголошення

228 грн/шт  
Оптова ціна
до 184 грн/шт
Мир Семян, ДП, Тернопіль +78 оголошень
Зенкор - високоефективний проти дводольних бур'янів: щириці, волошки синьої, лободи білої, рутки лікарської, жабрія звичайного, ромашки, гірчаків,...
185 грн/шт
Мир Семян, ДП, Тернопіль +78 оголошень
Тотріл — селективний післясходовий гербіцид контактної дії для захисту посівів цибулі та часнику від однорічних широколистих бур'янів. Бур'яни,...
245 грн/л
АгроХим, ТОВ, Хмельницький, 102 км +36 оголошень
Гербіцид Стомп - Високоефективний системний грунтовий гербіцид для знищення широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур’янів у посівах...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Юлія Віталій
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет