ukr
Тернопіль
15:34
Оновлено: 7 листопада 2017, 13:04

Бетанал Експерт — трикомпонентний листовий та ґрунтовий гер

Ціна за запитом
Юлія Віталій
менеджер
Мир Семян, ДП,  Тернопіль, UA
на Флагма з 7 жовтня 2008

Опис

Бетанал Експерт — трикомпонентний листовий та ґрунтовий гербіцид, що застосовується у післясходовийперіод проти однорічних широколистих і деяких злакових бур'янів на посівах цукрових, кормових і столових буряків.
Як використовувати Бетанал Експерт?
Однією із сильних сторін гербіциду Бетанал Експерт є гнучке дозування, яке дає можливість відповідним чином регулювати і мінімізувати норми внесення препарату. Залежно від стадії розвитку бур'янів, умов росту рослин і способу обробки, норма внесення може змінюватися від 10 мл/сотка до 15-20 мл/сотка за обробку. Загальна максимальна норма впродовж сезону становить 30 мл/сотка.
Оптимальна і найефективніша схема захисту посівів від бур'янів є дворазова (при необхідності триразова) обробка в кількості 10 мл/сотка за обробку, якщо бур'яни знаходяться в стадії сім'ядоль. При цьому стадія розвитку буряків не має значення.

Номер оголошення: 914134   |  переглядів: 527
Мир Семян, ДП,  Тернопіль, UA
на Флагма з 7 жовтня 2008

Схожі оголошення

15 $/л  
Оптова ціна
від 14.50 $ /л
Антон, ПП, Луцьк, 135 км +46 оголошень
Бетанал Эксперт ОФ. Назначение Селективный гербицид для послевсходового контроля однолетних двудольных сорняков (включая виды щирицы) и некоторых...
10 $/л
Антон, ПП, Луцьк, 135 км +46 оголошень
Бетанал максПро Препаративная форма Масляная Дисперсия (75 г/л этофумезата 60 г/л фенмедифама 47 г/л десмедифама 27 г/л ленацила). Механизм...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Юлія Віталій
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет