rus
Тернополь
16:17

Ялинка Украини, ЧП

юридический
Тернопільська обл. Підволочиський р-н с.Нове Село, вул. Лісова, буд. 39
фактический
Тернопільська обл. Підволочиський р-н с.Нове Село, вул. Лісова, буд. 39
Крищишин Оксана Андріївна, менеджер
на Флагма с 23 февраля 2018
+380 (98) 093-XX-XX

Деятельность

Приватне підприємство «ялинка україни» інноваційна виробнича компанія. Виготовлення товару нашої фірми відбувається за найвищими та найновітнішими технологіями.
штучні вуличні ялинки від 4 до 45м - стовбурової та каркасної (конусної) конструкції. збережіть природу – оберіть штучну стовбурову ялинку, яка виглядає в точності як жива. ідеальна форма гілок, простота конструкції та неперевершений загальний вигляд.
3d освітлення українського виробництва пп «ялинка україни» - естетичне оформлення вуличних ялинок та фасадів будівель. новинка в світі ялинкового оздоблення. ступінь захисту ір67, колір кабелю на вибір: чорний, білий або зелений. також довжина гірлянди можлива будь-якого розміру – до 1000 пікселів, які розміщуються на відстані від 12 до 20 см (залежить від висоти ялинки). в подальшому ялинкове оздоблення можна використовувати як екран, на ньому відображати рекламу, тварин тощо.
лінійна гірлянда flash також українського виробництва з ступенем захисту ір67. Колір лампочок: червоний, синій, холодний білий, теплий білий, зелений. кожна гірлянда довжиною 10м з можливістю з’єднання між собою. використання: вуличні ялинки, дерева, фасади, парки і т. п.
також пп «ялинка україни» спеціалізується на виробництві інших прикрас для ялинки, таких як: Маківки 3D (виготовлені з оргскла); іграшки з штучної шкіри (бант, серце, зірка і т. д); світлодіодні фігури (олені, сніговики, кулі, дельфіни, пальми, верблюди і т. д.); антивандальна огорожа – металічний каркас до якого кріпиться (на вибір) пластик, оцинкований лист або банерна тканина з зображеннями новорічної тематики (або реклами – під замовлення).

просмотров: 16

Регистрация: 23 фев 2018      индекс активности: F 0.0

×
×
×
×
×